Ostatní produkce

Lokomotiva

Skupina nesla nejdříve název „Crazy Rock´n´Roll Train”. Jak říká Petr Vondráček, to bylo v dobách, kdy hráli jen pro zábavu a bylo je vidět leda tak ve foyer kina Lucerna v Praze. Ambice však byly vysoké, členy kapely hřál optimismus mládí a jejich cílem bylo „všechno rozsekat rokenrolem”. O rok později tehdejší manažer Vlady Vostřel přejmenoval kapelu na O.O.T.M, což je zkratka anglických slov One of the Millions.

Název ale stále někdo komolil, a tak se v roce 2000 kapela přejmenovala na LOKOMOTIVU, což byl název jedné z jejich nejslavnějších písní, u které si hudebníci prohazují nástroje.

Kořeny kapely a její lásky ke klasickému rock´n´rollu je potřeba hledat mnohem dříve, a to u v dobách, kdy bratři Petr a Vlasta Vondráček (strýc a otec zpěváka Petra Vondráčka) založili v Ústí nad Labem rock‘n‘ rollovou skupinu Retro. Petr Vondráček st. se poté přestěhoval do Prahy, kde založil se svým starým přítelem JUDr. Vítem Fialou, což je otec baskytaristy Lokomotivy Vítka Fialy, novou skupinu The Seniors. Pokud vám to doteď přišlo spletité, to nejlepší na vás ještě čeká. Do Prahy se nakonec přistěhoval i zbytek rodiny a malí synové Vondráčků a Fialů začali obdivovat rock ‚n‘ roll také. V roce 1983 vznikla kapela Seniors & Juniors, ve které sedmiletý Petr Vondráček zpíval a devítiletý Vítek hrál na bicí. Vlasta Vondráček hrál na klavír, otec Fiala na basovku, Petr Vondráček st. na španělku a Karel Kolařík na saxofon. Seskupení mělo úspěch a vystupovalo třeba i s takovými esy RnR jako jsou Karel Zich či Pavel Sedláček.

Lokomotiva

Lokomotiva

Fantastic 80s

Roman Vojtek s kapelou. Skupina, která si dala za úkol pouze jedno ! Odhodit starosti, obléci plísňové džíny a pobavit všechny, kteří jako my milují hudbu osmdesátých let.
Kapely jako A-ha, Depeche mode, Duran Duran, Frankie goes to Hollywood, Alphaville, Wham….
zpěváci Falco, Michael Jackson, Limahl, Nena… ti všichni vás pozvou na taneční parket a ať se propadnem do Západního Německa, jestli to nerozjedete s náma !!!

Fantastic 80

Fantastic 80

Leona Machálková s kapelou

Leona Machálková s kapelou

Osobitá zpěvačka s nezaměnitelným hlasem koncertuje se svojí kapelou s programem, který divákům nabídne svěží melodický pop, rockové písně i krásné kantilénové písně ve strhujícíh osobitých aranžích, které těží z virtuózních výkonů muzikantů, kteří ji doprovází ve složení:

Piáno – Petr Berki

Kytary – Ivan Korený

Basová kytara – Vladimír Kliment

Bicí – Josef Cigánek

vokály:

Markéta Andělová

Gabriela Urbánková

Program je vhodný pro kulturní domy a divadla. V této sestavě Leona koncertuje také se svátečním vánočním repertoárem a také s programem Muzikál – moje láska, kde Leona jedinečně interpretuje árie ze světových i českých muzikálů, ve kterých během své kariéry ztvárňovala hlavní role.. Délka koncertu je obvykle 90 minut.

 

Leona Machálková – recitál

Leona také koncertuje s recitálem za doprovodu pianisty Petra Berkiho. Program je vhodný do divadel, kulturních domů i do kostelů. =

Leona Machálková

Leona Machálková

KH BAND

Kapela vysoké úrovně působící na scéně již několik let , vhodná zejména pro taneční zábavy , plesy, maturitní plesy, firemní akce atd… Pokud potřebujete kapelu , která zahraje doslova všechno, pak je to nejlepší volba. http://www.khband1.webnode.cz

kh_band_770x231_web

Standa Hložek s kapelou

velký Best of koncert

_O2D0014

 

QUEENMANIA-  ŠPIČKOVÝ REVIVAL SKUPINY QUEEN

Queenmania 2 logo

 

GALLILEO ROCK – BIGBEATOVÁ SKUPINA

Galileo_Edit_001

CD: Tak se tě ptám – 2020
Svatý grál – 2014
Zůstat stát – 2010
Jízda – 2008
Válka hvězd – 2005

KONCERTY, TANEČNÍ ZÁBAVY

 

ORCHESTR  JAROSLAVA  JEŽKA

http://www.orchestrjaroslavajezka.cz/

DSC_4721_CB_Kopie Front_FotoCbíle