Ostatní produkce

Lokomotiva

Skupina nesla nejdříve název „Crazy Rock´n´Roll Train”. Jak říká Petr Vondráček, to bylo v dobách, kdy hráli jen pro zábavu a bylo je vidět leda tak ve foyer kina Lucerna v Praze. Ambice však byly vysoké, členy kapely hřál optimismus mládí a jejich cílem bylo „všechno rozsekat rokenrolem”. O rok později tehdejší manažer Vlady Vostřel přejmenoval kapelu na O.O.T.M, což je zkratka anglických slov One of the Millions.

Název ale stále někdo komolil, a tak se v roce 2000 kapela přejmenovala na LOKOMOTIVU, což byl název jedné z jejich nejslavnějších písní, u které si hudebníci prohazují nástroje.

Kořeny kapely a její lásky ke klasickému rock´n´rollu je potřeba hledat mnohem dříve, a to u v dobách, kdy bratři Petr a Vlasta Vondráček (strýc a otec zpěváka Petra Vondráčka) založili v Ústí nad Labem rock‘n‘ rollovou skupinu Retro. Petr Vondráček st. se poté přestěhoval do Prahy, kde založil se svým starým přítelem JUDr. Vítem Fialou, což je otec baskytaristy Lokomotivy Vítka Fialy, novou skupinu The Seniors. Pokud vám to doteď přišlo spletité, to nejlepší na vás ještě čeká. Do Prahy se nakonec přistěhoval i zbytek rodiny a malí synové Vondráčků a Fialů začali obdivovat rock ‚n‘ roll také. V roce 1983 vznikla kapela Seniors & Juniors, ve které sedmiletý Petr Vondráček zpíval a devítiletý Vítek hrál na bicí. Vlasta Vondráček hrál na klavír, otec Fiala na basovku, Petr Vondráček st. na španělku a Karel Kolařík na saxofon. Seskupení mělo úspěch a vystupovalo třeba i s takovými esy RnR jako jsou Karel Zich či Pavel Sedláček.

Lokomotiva

Lokomotiva

Fantastic 80s

Roman Vojtek s kapelou. Skupina, která si dala za úkol pouze jedno ! Odhodit starosti, obléci plísňové džíny a pobavit všechny, kteří jako my milují hudbu osmdesátých let.
Kapely jako A-ha, Depeche mode, Duran Duran, Frankie goes to Hollywood, Alphaville, Wham….
zpěváci Falco, Michael Jackson, Limahl, Nena… ti všichni vás pozvou na taneční parket a ať se propadnem do Západního Německa, jestli to nerozjedete s náma !!!

Fantastic 80

Fantastic 80

Leona Machálková s kapelou

Leona Machálková připravila se svojí kapelou koncertní program, který dramaturgicky mapuje celou její profesionální patnáctiletou kariéru. Interpretuje tedy popový, rockový, swingový a samozřejmě také muzikálový repertoár v osobitých aranžích, které těží z virtuózních výkonů hudebníků, kteří ji doprovází ve složení:

Piáno – Petr Berki
Kytary – Ivan Korený
Basa –  Vladimír Kliment
Bicí –  Josef Cigánek

Markéta Andělová-vokály

Program je vhodný pro divadla a kulturní domy,
délka koncertu 90 minut.

Leona Machálková

Leona Machálková

Trio: Ivan Korený * Omar Khaouaj * Jiří Kolman

„Two guitars + One“ – flamengo, latinské rytmy, bossa nova, samba …
… tak by se dalo odpovědět na otázku “ …. a co hrajou? …“.
Nová kapela, kde „ti dva“ jsou Ivan Korený a Omar Khaouaj (akustické kytary) plus „jeden“ Jiří Kolman (perkuse). Originální pojetí koncertů Vás uchvátí originalitou a hráčskou virtuozitou jednotlivých muzikantů, kdy težko uvěříte,že kytaristi mají opravdu jenom deset prstů a perkusista pouze dvě horní končetiny. Svým pojetím je koncert vhodný zejména do klubů nebo na festivaly.

Petr Kotvald a Standa Hložek s kapelou Charlie Band a Dance company.

 

KH BAND

Kapela vysoké úrovně působící na scéně již několik let , vhodná zejména pro taneční zábavy , plesy, maturitní plesy, firemní akce atd… Pokud potřebujete kapelu , která zahraje doslova všechno, pak je to nejlepší volba. http://www.khband1.webnode.cz

_DSC1233 (2)

Hana Zagorová s kapelou

Host Petr Rezek

Standa Hložek s kapelou

velký Best of koncert

_O2D0014